Assasin’s Creed IV Black Flag AC4BFSP.exe Hatası ve Çözümü

Öncelikle şunu belirtmemde fayda var ki; bu yazıda sizlere birkaç öneri paylaşacağım, içlerinden biri çalışacaktır. ‘AC4BFSP.exe’ öyle bela bir sorun ki; henüz tam kesin olarak işe yarayan bir yöntemi kimse bulabilmiş değil. Ama Assasin’s Creed IV Black Flag AC4BFSP.exe Hatası kullanmış olduğunuz windows sürümünden veya lisanssız wondows sürümü kullanıyor olmanızdan kaynaklanmış olabilir. Öncelikle bu tarz oyunlarda problem yaşamamak için her zaman windows’un son ve en güncel sürümünü kullanmanızı öneriyorum. Eğer sizde “tamam bütün önerileri dener, sonucunu buraya yazarım” diyorsanız, artık önerileri okumaya başlayabilirsiniz demektir.

AC4BFSP.exe Hatası ve Çözümü

assn

a) Oyunu yönetici olarak çalıştırın.
b) Sağ tıklayıp “Uyumluluk sorununu giderme” seçeneğine tıklayın.
c) Bilgisayarınızın ekran kartını güncelleyin.
d) Kullanmakta olduğunuz işletim sistemini (Genelde Windows’tur) güncelleyin.
e) Kullanmakta olduğunuz kürek sürümünü değiştirin.

Bunların tamamını yapmanıza rağmen sorun çözülmüyorsa muhtemelen bir yerlerde hata yapmışsınız demektir. Adımları tekrar uygulamayı deneyin ve tekrar oyunu çalıştırın. Hatasız bir şekilde uyguladığınız takdirde Assasin’s Creed de sorun çözülecektir. Ha bir de unutmadan direct-x sürümünüzün de güncel olması gereklidir.

Bir önceki yazımız olan LOL Rün Dizilimi - Ad ve Ap Rün Dizilimi başlıklı makalemizde AD Kabiliyet Dizilimi, AD Rün Dizilimi ve adc rün dizilimi ve kabiliyet dizilimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir