Çılgın Tavuklar ile Para Kazanma Taktiği – Kaçırma !

Çılgın tavuklar oyunu ile para kazanma gerçekten ilgimizi çekti. Konu hakkında sizin en beğendiğiniz oyunipuclari.com olarak bir inceleme yaptık. Çılgın tavuklar ile para kazanma bir gerçek mi yoksa bir yalan mı olduğunu araştırdık. Ayrıca çılgın tavuklar oyunu ile nasıl para kazanılır sorusuna yanıt aradık. www.cilgintavuklar.com sitesinin güvenilirliği konusuna da eğildik. Tamamen size objektif bilgi vermek ve bu konudaki merakınızı gidermek amacını taşıyarak geniş çaplı bir bilgi toplama gayreti neticesinde buradaki satırlara sığdırabileceğimiz hatırı sayılır veriler elde ettik.

Çılgın tavuklar oyunu bir Türk zekâsının ürünü olan aynen Bitcoins gibi ya da para kazanma garantili bir faiz yatırımı ya da bir devlet bonosu, tahvili gibi uzun vadede kar sağlayan bir girişimdir. Sermayeli ya da sermayesiz olarak oyunda para kazanmanız kesinlikle mümkündür. Bir Türk vatandaşı olarak sabırlı olmadığımızdan dolayı kısa zamanda çok para kazanmak ve zengin olmak amacıyla bu oyundan bir şey elde edemiyorsunuz.

Kazancınız sizin yatırımınız ve sabrınız ayrıca oyuna olan ilginizle doğal orantılı olarak artıyor. 6 tavuk çeşidi size sunuluyor. Başlangıçta akçe diye adlandırdığımız 2500 civarı oyun parası size peşin olarak veriliyor. Oyundaki tavuklar, tavukların fiyatları, yaşam süreleri ve yumurta üretim kapasiteleri ise şöyle:

  • Pamuk: Fiyatı 600 akçe 90 gün ömrü var ve saatte 90 yumurta üretim kapasitesine sahip
  • Kızarık: Fiyatı 1700 akçe 84 gün ömrü var ve saatte 300 yumurta üretiyor.
  • Benekli: Fiyatı 5600 akçe ömrü 78 gün ve saatte 1100 yumurta yumurtluyor.
  • DomDom: Fiyatı 14000 akçe yaşam süresi 84 gün ve 1 saatte 2600 yumurta kazandırıyor
  • Çilli: Fiyatı 25000 akçe 90 gün ömrü var. Saatlik yumurta üretim kapasitesi ise 4500
  • Pofuduk: Fiyatı 100 TL yaşam süresi sınırsız, ölmüyor.  Saatte tam tamına 12000 yumurta veriyor

Çılgın Tavuklar Para Kazanma Taktiği Nedir ?

Yumurtalar envanterinizde depo kapasitenize göre birikiyor. Yumurtaları pazarda satarak akçe kazanabiliyorsunuz. Zamanında satmaz iseniz yumurtalarınız yenileri üzerlerine gelince tamamen kırılıyor. Yani anlayacağınız kümesinizi sürekli takip etmelisiniz ve ilgilenmelisiniz.

Gelelim oyunu en can alıcı ve en önemli noktasına. Buraya dikkat ediniz sevgi arkadaşlar. Kesinlikle bu oyunda depo kapasitenizin çok büyük olması gerekir. Ancak bu şekilde daha fazla yumurtayı kümesinizdeki envanterde toplayıp satma ve hızla para kazanma yoluna gidebilirsiniz. Bunun dışında sürekli oyuna giriş yaparak biriken yumurtalarınızı kırılmasın diye satmak zorunda kalacaksınız.

İki tip yumurta deposuna sahip olabiliyorsunuz. Bunlardan birincisi akçe ile satın alabileceğiniz 250, 500 ve 1000 yumurta kapasitesi arttırmaya yarayan depolar. Bunlar birebir fiyat olarak akçeyle aynı fiyata satılıyor. Oyun içinde örneğin kazandınız 1000 akçe ile +1000 yumurta depolama kapasitesi alıyorsunuz. Diğeri ise Premium paketle satılanlar. Dışardan oyuna para aktararak alabileceğiniz depo tarzı oluyor bunlar. Oyuna yatırım yapacakların en değer verdiği yatırım şekli depo kapasitesi artırımıdır. Bu paketler ile sınırsız depo alanı alabilirsiniz bunlar:

25.000 Depo kapasitesi 33 TL

50.000 Depo kapasitesi 65 TL

100.000 Depo kapasitesi 93 TL

150.000 Depo kapasitesi 120 TL

250.000 Depo kapasitesi 300 TL

Fiyatlardan istenildiği kadar alınabilinir. Bunun dışında oyunda 24 saatte bir tıklamanız için PTC Reklam Kazancı size sunulmuş. Bunlara tıklayarak Ödeme Puanı, oyundaki oyuncuların tabiri ile “ÖP” ya da “öp” kazanıyorsunuz. Şimdi dilerseniz ödeme puanının çılgın tavuklar öp ne demek olduğuna bir değinelim. Linke tıklayarak ilgili yazıyı da okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Minecraft Nasıl İndirilir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir