Çılgın Tavuklar Nasıl Oynanır ? ÖP Nedir ?

Çılgın tavuklar nasıl oynanır, öp ne demektir ve bunun için bir taktik var mıdır bunlara değineceğiz. Çılgın tavuklar Ödeme Puanı kısaca “ÖP” sizin gerçek paraya çevirebileceğiniz kazancınızdır. Ödeme Puanı 1 TL dir. Oyun içinde TL kazancınızı Akçe ile ya da akçelerinizi TL ile değiştirebiliyorsunuz.

Önemli bir hususu belirtmekte fayda var: Ödeme Puanları anında para çevrilip banka hesabınıza aktarılamıyor. Oyunun sıkı takipçisi olmalı ve gün ya da hafta içinde açılan yapılabilecek ödeme puanları miktarı seçeneğinden ödeme puanı talep etmelisiniz.

Talep ettiğiniz Ödeme Puanları kısa süre içinde banka hesabınıza aktarılıyor ödemede ise kesinlikle sıkıntı yaşamıyorsunuz. Şunu belirtmek lazım: Siz kazandıkça ne deponuzdan bir şey kaybediyorsunuz ve ne de sürekli yatırım yapmanız gerekiyor. Sadece tavuklarınızın ömrü tükendikçe yenlerini almalısınız.

Zaten biriken akçelerinizle oyun için oyuna ayrıca para yatırmadan tavuk almanız mümkün. Hatta 100 TL paraya kıyarak ölümsüz bir Pofuduğunuz olsa diğer tavuklarla beraber işinizi fazlasıyla görüyor.

ÇILGIN TAVUKLAR OYUNU DEĞERLENDİRME

 Çılgın tavuklar ile ilgi araştırmamızda en az 3-4 ay sürekli oyun içinde kalarak paranızı amorti edeceğiniz ve kar etmeye başlayacağınız gerçeğine ulaştık. Tabi bu elbette bir teori değil. Gerek Youtube deki Çılgın tavuklar oyunu ile ilgili paylaşımları ve ödeme dekontları ile alakalı blog paylaşımlarını detaylı olarak incelememiz neticesinde bu kanıya vardık.

Son olarak ortalama 100 TL bir yatırımla ve 2-3 saatte bir oyun girerek yumurtalarınızı satmak suretiyle 3 ila 4 ay içinde paranızı çıkarabiliyorsunuz. Unutmadan Çılgın tavuklar ile para kazanmak isteyenler mutlaka ama mutlaka depolarını büyütmeyi ihmal etmemelidirler. Herkese iyi eğlenceler ve bol kazançlar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Çılgın Tavuklar ile Para Kazanma Taktiği - Kaçırma ! başlıklı makalemizde çılgın tavuklar oyunu ile nasıl para kazanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir