Dishonored 2 Düşük Fps, Çökme, Açılmıyor, Windows 10 Hatası Çözümü

Dishonored 2 Düşük Fps, Çökme, Açılmıyor, Kasma, Windows 10 Hatası Çözümü yazımızla sizlerleyiz. Dishonored 2 çıkalı çok uzun bir zaman olmadı. Oyunun ilk çıktığı yerlerde de tabi ki sorunlar baş göstermeye başladı. Yine Dishonored 2’de de suikastçi olarak oyuna başlıyorsunuz. Bu defa Empress Emily Kaldwin veya kraliyet koruyucusu Corvo Attano olarak oynayabileceksiniz.

Öncelikle şunu söyleyelim, Dishonored 2 oldukça karmaşık geldi bana. Özellikle oynamaya başladığınız ilk zamanlarda oldukça fazla hata alabilirsiniz bunu söyleyeyim. Yaygın olarak görülen Dishonored 2 hataları ise, düşük fps sorunu, çökme ve windows 10’da açılmıyor sorunlarına ek olarak Kasma sorununu da ekleyebiliriz.

Karşılaştığımız hataların çözümüne başlamadan önce, daha önce yazdığımız dishonored 2 inceleme yazımızı okumanızı ve bilgisayarınızın dishonored 2 minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun. Bilgisayarınızda Dishonored 2 çalışıyorsa, devam edin ve aşağıdaki hatalar listesinden sorununuzu arayın.

Dishonored 2 Kasma Düşük FPS Sorunu Çözümü

Özellikle AMD işlemciye sahip olan oyunculardan gelen hata kodlarını incelediğimizde oyunun kastığından, düşük fps sorunları ile karşılaştıklarından söz ediyorlar. Tabi bu şekildeki kasma sorunları da oyunu oynanamaz dereceye getirebiliyor. Bu şekilde kasma ve düşük fps sorunu ile karşılaşmanız durumunda aşağıdaki adımları uygulamanızı öneriyorum. Büyük ihtimalle sorun ortadan kalkacaktır:

  • 9GB’lık yamayı indirerek uygulayın. Hataların bir çoğu düzelecektir.
  • Oyun ile en iyi oyumlu GPU driver’ini yükleyin.
  • Grafik ayarlarınızı veya çözünürlüğü düşürün
  • Geç girişleri engellemek için ayarlar sekmesinden fare düzgünlüğünü kapatın

Hala sorununuz devam ederse yorum olarak eklerseniz ilgilenmeye çalışırız.

Dishonored 2 Çökme Hatası Çözümü

Oyunda karşılaştığımız 3 tür çökme mevcut. Birinci çökme türü, oyun başlamadan oluşan çökme, daha sonra herhangi bir zamanda oluşan çökmeler ve D3D11 koduyla oluşan çökme. Eğer bu sorunlardan biriyle karşılaşırsanız, aşağıdaki kutucuğu işaretleyin.

En çok windows 7’de karşılaşılan bu sorunlardan kurtulmak için Microsoft tarafından yayımlanan yamayı indirip kurmanız gerekiyor.

Eğer yazdığımız Dishonored 2 Düşük Fps, Çökme, Açılmıyor, Kasma, Windows 10 Hatası Çözümü başlıklarımız sorununuzu çözmeye yeterli olmadıysa veya farklı bir hata ile karşılaştıysanız lütfen bizlere yorum olarak bildirin. Yazımız yeni güncellemeler ile devam edecek. İyi oyunlar.

Bir önceki yazımız olan Agar.io Chrome Eklentisi 2017 Güncel başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir