En İyi 5 Android Oyun – Ücretsiz Offline Oynanabilir

Android cihazlar için en iyi 5 ücretsiz offline oyun birçok insanın cebine akıllı telefonlar aracılığıyla giren oyunlar arasından en özel olanlarıdır. Google Mağazadan ücretsiz indirilebilen bu oyunları her yaştan insan evde, iş yerinde, otobüste keyifli zaman geçirmek için tercih etmektedir. Bu oyunların offline oynanabilmesi ise oyunları diğer oyunların bir adım önüne geçirmektedir. Şimdi android cihazlar için en iyi 5 ücretsiz offline oyuna hep birlikte daha yakından bakalım.

1- Subway Surfers

Subway Surfers

Subway Surfers

Birçok oyun otoritesi tarafından tüm zamanların insanları en çok eğlendiren oyunları arasında gösterilen Subway Surfers, oynayanların sıkılmasına olanak vermeyecek derecede zevkli bir oyun olarak dikkat çekmektedir. Bu oyun ayrıca Android platformda mevcut olan en iyi koşu oyunlarından biridir.  Oyunda hızla giden trenlerin üzerinde koşma, zıplama ve kaçınma hareketleriyle ihtiyar bir polisten kaçılmaktadır. Eğer yeterince hızlı hareket edemezseniz ihtiyar polisin köpeğine yakalanırsınız. Oyunu Google Play üzerinden ücretsiz indirebilmektedir.

2- Dead Trigger

Dead Trigger

Dead Trigger

Birinci şahıs gözünden oyunlar, bilgisayarların ardından akıllı telefonlarda da oldukça popüler hale gelmiştir. Dead Trigger, bir zombi kıyamet senaryosu oyunudur. İnsanların çoğunun zombilere dönüştüğü bir dünyada insanlığın savunmasına yardımcı olan oyuncu, zombiler tarafından kuşatılmış dünyanın yaşam savaşında kilit noktalardan biridir. Dead Trigger’ın bir diğer özel yanı ise, oyunun android araçlarda da konsol kalitesinde oynanabilmesidir. Oyunda görevleri geçmek için tüm zombileri vurmalı ve dünyayı beyin yiyicilerden kurtarmalısınız.

3- Badland

Badland

Badland

Badland, çoklu platformlarda mevcut olan ve eşsiz bir görünüme sahip karanlık grafikleriyle Limbo benzeri bir oyun olarak dikkat çekmektedir. Oyunu farklı kılan yönlerinden biriyse, biraz hızlı bir oyun olmasıdır. Oyunun sonuna ulaşmak için platformdan platforma zıplamalı ve engellerden kaçınmalısınız. Badland’in diğer öne çıkan ve çok az oyunda bulunan bir özelliği ise offline multiplayer oynama modu sayesinde internet olmadan da arkadaşlarınızla oyunu oynayabilmenizdir.

4- Swamp Attack

Swamp Attack

Swamp Attack

Macera türünde bir oyun olan Swamp Attack’ta, eski tahta kulübeniz kana susamış ve çılgın hayvanlar tarafından saldırı altına alınmaktadır. Oyunda kulübenizi bu hayvanlardan korumak için silahlarınızı seçmeli ve kulübenizi korumalısınız. Swap Attack’ta çeşitli silahlara sahip olarak oyuna başlarken ve evinize saldıran hayvanları püskürtmekte kullanacağınız küçük cihazlarınızda bulunmaktadır.

5- Can Knockdown 3

Can Knockdown 3

Can Knockdown 3

Android cihazlar için en iyi 5 ücretsiz offline oyundan sonuncusu ise Can Knockdown 3’tür. Herkes toplarla ya da başka nesneleri kullanarak bir şeyleri devirmeyi sever. Oyunda elinizdeki toplar ile tam karşınızda duran teneke kutuları devirmeniz gerekmektedir. Oyunun bu tür diğer oyunlardan farkı, bölüm atladıkça farklı özellikte teneke kutuların da karşınıza çıkmasıdır. Örneğin bir bölümde patlayan bir kutu devirirken diğer bölümde daha fazla top veren bir teneke kutu devirmeniz gerekmektedir. Eğer en iyi atıcının kendiniz olduğunu düşünüyorsanız bu oyun sizde bağımlılık yapacaktır.

Bir önceki yazımız olan Zombi Killer Hilesi Android başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir