Galatasaray ESpor’dan Haberler Var!

Geçtiğimiz ay E-Spor arenasına giriş yapan Galatasaray’da kadro belli oldu. Hollandalı çalıştırıcı Ruben Korte, geçtiğimiz haftalarda kadronun 2017’nin ilk aylarında kesinleşeceğini söylemesinin üzerine spekülasyonlar had safhaya çıkmıştı. Nihayet kadro belli oldu.

Alt koridorda nişancı pozisyonunu tecrübeli oyuncu Arda Subaşı‘na emanet eden koç, yanında Egehan Özçelik gibi bir genç yeteneğe şans tanıdı. Üst koridora Sergen Çelik, orta koridora Felix Braun ve ormana Lounis Khouani’yi transfer eden Galatasaray’da yüzler gülüyor. Özellikle Şampiyonluk Ligi tecrübesi bulunan isimler Arda ve Lounis ile beklentiler de tavan yaptı.

Kadroda en dikkat çeken detay ise kaptanlığın Felix’e verilmiş olması. Tecrübeli oyuncu sosyal medya üzerinden “Sorumluluklarımı çok iyi biliyorum. Elimden gelenin en iyisini yapacağıma emin olabilirsiniz.” açıklamasını yaparak yüreklere su serpti diyebiliriz

Bir gelişme de sosyal medya tarafında gerçekleşti. Türkiye’nin ilk onaylı facebook sayfası, Galatasaray ESpor oldu. Bu başarının altında Galatasaray Social Media Team’in imzası olduğunu da ekleyerek kadronun son halini oyun içi isimleriyle birlikte verelim.

EGEHAN “MADAGGER” ÖZÇELİK – Destek

ARDA “KİLLERES” SUBAŞI – Nişancı

SERGEN “BROKEN BLADE” ÇELİK – Üst Koridor

LOUNIS “KANANI” KHOUANI – Orman

FELIX “ABBEDAGGE” BRAUN – Orta Koridor – KAPTAN

Bir önceki yazımız olan Minecraft Nasıl İndirilir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir