Grand Theft Auto V’in Senaryo Modu İçin Satın Alınabilir Apartmanlar Geldi!

Grand Theft Auto V oyununun birçok kişinin gönlünde taht kurduğu bir gerçek. Peki, bu oyunun senaryo modlarında satın alınabilir olan apartman ya da evleri satın almak ister miydiniz? Executives and Other Criminals ve High Life paketleriyle beraber gelen apartman ve evler Grand Theft Auto V oyununun senaryo moduna taşınabiliyor. Çıkan bu mod sayesinde artık sizde farklı ev ve apartmanlara sahip olabileceksiniz.

1

GTA V senaryo moduna apartman ve evleri getiren bu mod ile gelen evler içerisinde duş alabilir ya da televizyon, bilgisayar gibi eşyalar ile etkileşime geçebilirsiniz. Size bahsettiğimiz bu mod içerisinde şuanda 26 adet satın alınabilir özellikte ev ve apartman bulunuyor. Ayrıca satın alınan evlerinde ayrı garajlar var. Peki, satın aldığınız bu modu nasıl oyuna kuracaksınız?

Grand Theft Auto V’in Senaryo Modu Nasıl Kurulur ?

  1. İlk olarak Grand Theft Auto V oyununun güncel olduğundan emin olun.
  2. http://turbobit.net/y7x3pqyku28k.html?ref=leadergamer.com.tr bu linke tıklayarak Script Hook V modu ve dosya içerisinde yer alan ScriptHookV.dll dosyasını GTA V oyununun kurulu olduğu yere atın.
  3. Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013 ve Microsoft .NET Framework 4.5.2 programlarını bilgisayarınıza indirmeniz daha sonrasında ise kurmanız grekiyor.
  4. Daha sonrasında 2.adımda indirmiş olduğunuz dosya içerisinde ASI uzantılı dosya olacak. Bu dosyayı oyunun kurulu olduğu klasör içerisine atın.
  5. Bahsedilen asıl modun dosyasını ise http://turbobit.net/ghiviuzo6xpj.html?ref=leadergamer.com.tr linkine tıklayarak indirebilirsiniz. Bu klasör içerisinde bulunan tüm dosyaları GTA V oyununun kurulu olduğu klasör içerisindeki “scrpits” klasörü içerisine atın.
  6. Tüm bu adımlardan sonra kurulum başarılı bir şekilde tamamlanmış olacaktır. Artık oyununuzun tadını çıkartabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hala Dota 2 Oynamadınız mı ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir