Knight Online CapsLock Kullanımı

Günümüzde en çok online MMORPG oyunu hangisi diye sorulsa sanırım bu soruya birçok kişi Knight Online der. Çoğu kişinin olduğu gibi benimde ilk online oyun deneyimim Knight Online ile oldu. Onu yap bunu yap derken bir bakmışım kendimi oyunun bağımlısı olarak buldum. İlerleyen yıllarda da yeni serverlar açıldıkça hızlı kasayım item yapayım serverın en iyilerinden olayım diye de hep okçu oynadım. Yani Rogue. Rogue oyundaki kasması en kolay karakterlerden bir tanesi tabi hile kullanırsanız J İşte bende okçu kasarken hep Knight Online koxp programları kullandım öyle kastım. Zaten oyunu biliyorsanız koxperların oyun içerisinde ne kadar fazla olduğunu bilirsiniz. Yanılmıyorsam sanırım 4 – 5 yıl kadar önce oyun yöneticileri çıkarttıkları özel yazılımlar ile seri csyi kaldırdılar. Bunun yerine oyuncular artık farklı skiller kullanarak kasmaya başladı.

Her online oyunda olduğu gibi Knight Online oyununda da koxp kullanmanın cezası ağır. Ya banlanıyorsunuz ya da oyun içerisindeki hapis hücrelerine atılıyorsunuz. Tabi hücrelerden çıkmakta neredeyse ölüm. İşte bu nedenle yakalanma riski daha az olan bir programı sizlere sunacağım. Bu program sayesinde hile kullandığınız çok fazla anlaşılmayacak. Zaten program oyuna müdahalede falan bulunmuyor. Sadece sizin basmanız gereken tuşlara program otomatik olarak basıyor. Yani Z ile düşman seç 1 – 2 – 3 – 4 tuşları ile atak yapmak yerine bunu program yapıyor. Eğer oyunda sürekli z – 1 tuşlarına basıyorsanız program seri olarak Z – 1 tuşlarına basıyor. Sizde böylece yorulmamış oluyorsunuz. Programın linkini en altta vereceğim ama ilk olarak nasıl kullanıldığından biraz bahsedelim.

Knight Online CapsLock Kullanımı

Knight Online CapsLock programının kullanımı oldukça kolay. Programı rar klasöründen çıkarttıktan sonra ilk olarak programa sağ tıklamalı ve “Yönetici Olarak Çalıştır” demelisiniz. Aksi halde program açılır ama çalışmaz. Programı çalıştırdıktan sonra yapmanız gereken ekrandan Z – 1 tikini işaretlemek ve diğer tikleri kaldırmak. Çünkü diğerlerinin zamanlamasını ben tam olarak ayarlayamadım ve yok yere mana attığı oluyor. Tabi programda 2 – 4 – 6 gibi ifadelerde göreceksiniz. Bunlara da isterseniz skill koyabilir ve tiki seçebilirsiniz. Şimdi ikinci olarak yapılması gerekeni anlatayım. Diyelim ki Z – 1 i seçtiniz. Daha sonra hemen altında yer alan “Başlat” butonuna tıklayın ve oyun ekranına dönün. Oyunda kullanacağınız skilli “1” e koymanız gerekiyor. Çünkü program otomatik olarak Z – 1 yapacağı için 1 de olan skilliniz kullanılacaktır. 1 e kullanacağınız skilli koyduktan sonra “CapsLock” tuşuna bastığınız zaman program devreye girecek ve atak yapmaya başlayacaktır. Eğer programı durdurmak isterseniz bu durumda tekrar “CapsLock” tuşuna basmanız yeterli.

Not: Programın çalışabilmesi için oyun ekranının açık kalması gerekiyor. Aksi halde program çalışmaz.

İndirme Linki: http://s3.dosya.tc/server5/bsvxpb/Caps_Lock.rar.html

Bir önceki yazımız olan Top Eleven Para Hilesi - 2015 Model başlıklı makalemizde top eleven para kazanma yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir