Legacy of Discord: Furious Wings Hile Ve Taktikler

Legacy of Discord: Furious Wings  GTarcade firması tarafından yapılan fantastik temalı bir mobil oyundur. 2016 yılında geliştirilmeye başlanmış, 2016 yılının Kasım ayında piyasaya sürülmüştür. Piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren gayet olumlu yorumlar almayı başarmış ve güncellemelerle birlikte “bağımlılık yaratan oyunlar” kategorisine ismini yazdırmıştır.

Legacy of Discord – Furious  Oyunun Hikayesi

Oyuna girdiğinizde size oyunun temellerini öğreten bir öğretmen oyunun zengin ve renkli arka planını öğretmeye çalışıyor. Bu çekişme dolu dünyada hikaye şöyle: Demon Lord Auglu ve köleleri, İblis Şehri’ndeki Beacon Şehri hariç, dünyanın neredeyse her santimini fethetmeyi başarmışlardır. Dünyayı gerçekten iblisler için bir “cennete” dönüştürmek adına Kristal ışığı yok etmeyi ve bölgeyi karanlığa atmayı istiyorlar. Bununla birlikte koruyucular, Kristalin yeminli koruyucuları ve bölgenin iyi insanları, onun isteğini almasına izin vermemek için ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar.

Nasıl Oynanır ?

Düello içerisinde karakter seçimi yaparak; Guild Wars, Plunder etkinliğine ya da Deathmatches alanına giderek bu hikayeyi başlatmak mümkün. Bu oyundaki her Guardian (şehir koruyucusu) 4 farklı beceriye sahip ; bunlardan biri, yalnızca şarj edildiğinde kullanılabilen son derece güçlü ultimate skill’idir.Oyundaki temel amaç da bu ultimate skill gücüne sahip olmak.

Legacy of Discord’daki kontroller çok pürüzsüz ve sezgisel.  Oyunda harekete geçirilen sanal kumanda çubuğu çok akıcı ve arayüzü özellikle de “beceri çubuğu” çok iyi tasarlanmış. Hareketteki bu akışkanlığın ve kullanılan becerilerin çeşitliliğinden dolayı Legacy of Discord, her şeyi otomatikleştirip bundan vazgeçmek yerine, aslında oyuncuları temel alan bir hareket becerileri geliştirmiş.

Birçok master kullanıcıya göre eğer bu oyunda başarı planlanıyorsa; kesinlikle otomatik oyunların otomatik savaş sistemlerinden vazgeçmek ve karakter hareketlerini otomatik yapmamak gerekiyor. Çoğu mmo oyununda da olduğu gibi hareket skillerini manuel olarak yaratmak, zamandan oldukça fazla tasarruf ettirebiliyor.

Karakterin ekipmanını geliştirmenin en kolay yollarından biri, İblis öldürme verimliliğinizi artırabilmek için eşyaları rafine etmekten geçiyor.  O eşyaları geliştirebilir, onları kaynaştırabilir veya büyütebilirsiniz. Ayrıca, oyunda daha sonra alacağınız evcil hayvanları ve kanatların seviyesini yükseltebilirsiniz. BR değerinizi büyük ölçüde artırıp görünümlerini daha küçük bir nesneye dönüştürerek  Arena’daki rakiplerinizi yenmek için avantaj sağlayabilirsiniz.

Oyunu tek oynamak arkadaşlarınızla oynamak kadar eğlenceli değildir ve sosyal olmak da bu oyunun teşvik ettiği bir şeydir. Bir araya gelerek, sonradan katıldığınız bir lig veya  oyun zindanında buluşmak gibi arkadaş eklemenin birçok yolu vardır. Unutmayalım ki  Legacy of Discord, mobil piyasadaki en iyi görsellerden bazılarına sahiptir.

Legacy of Discord Hilesi Var Mı ?

En şaşırtıcı şey, oyunun hızlı performansından ötürü düşük performanslı  cihazlarda bile mükemmel grafiklerini sergilemesidir. Oyunun soundtrack’inin, ses ve görsel efektlerinin  iyi seçildiğini de söylemeden geçmemek gerekiyor. Kısaca Legacy of Discord: Furious Wings sadece inanılmaz grafikler ve sesler sağlamakla kalmaz; kesinlikle daha fazlasını almak için geri gelmenizi sağlayacak olan özelliklerin tamamına sahiptir.

MMO tarzı oyunların takipçisi olan bir kullanıcının bu oyunu sevmemesi için hiçbir neden yok.  Bu açıdan bakıldığında oyunda ön kayıt yaptırmak birçok avantajı da beraberinde getirecektir. Ancak diğer MMO oyunlarında olduğu gibi Legacy of Discord hilesi de henüz bulabilmiş değil. O yüzden bu hileyi daha fazla arama zahmetine girmiyoruz. Çok extrem bir durum olursa hile buradan mutlaka paylaşılacaktır.

Oyundaki Ana Karakterler ve Diğer Nesneler

Üç Farklı Karakter: Bir kadın büyücü, bir erkek Berserker  ve bir erkek Bladedancer karakterlerinden birini oyun başında seçme şansı mümkün.

Wraithwings ile Evrimleşme: Wraithwings kilidini açmak karakterlerin temel amaçlarından biri. Bu kilidi açabilmek için ise birkaç level atlamak gerekiyor.

Silah İyileştirme Sistemleri : Zırh ve silah sitemleri bazı parçaları birbirine eklenerek daha etkin hale getirilebiliyor. Her sistem farklı kaynaklara ve parçalara ihtiyaç duyuyor.

PvP Optimasyonu: Guild Wars, 1v1 Arena ve 5v5 Icefire Field gibi çeşitli PvP seçeneklerinden birini seçme şansı var.

Bir önceki yazımız olan Minecraft Nasıl İndirilir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir