Live For Speed Yaması Mı Arıyorsun ? Hemen İndir

Live for Speed oyunu tüm araba yarışı oyunları içerisinde en fazla gerçekçilik hissi veren son derece kaliteli bir oyundur. En gelişmiş grafik özellikleri, ayarlanabilen hızlanma ve fren yapma süreleri, hissedilebilir süspansiyon bu oyunun neden çok tercih edildiğini bizlere göstermekte.

Life for Speed oyununu indirmek, oynamak, oyunla alakalı en güncel lfs araç yamaları tedarik etmek bu sitede mümkün.

Siteye girildiğinde Lfs Araç Yamaları hemen dikkat çekmekte. Ana menüde görebileceğiniz lfs araç yamaları “Lfs Şahin Yaması”, “Lfs Doğan SLX Yaması” ve “Tüm Yamalar sekmeleriyle oyunda farklı araçları kullanmanıza yardımcı oluyor.

Oyunun Özellikleri

LFS oyunu ücretsiz ve multiplayer oynanma özelliğine sahip. Oyun içerisinde yedi farklı bölgede tam 49 rotasyon kullanılabiliyor. İlk anlarda gerçeklik oyunun oynanmasını zorlu kılsada devamında oyunun müdavimi oluyorsunuz. Yirmi farklı aracın seçilip kullanılabildiği LFS oyunu sitede sunulan çeşitli araç yamalarıyla da farklılık yaratmakta. Oyunda ses efektleri maksimum düzeyde kullanılmış.

Gerek çevre sesleri gerekse araç içi sesleri son derece gerçekçi. Seslerin grafiklerle desteklenmesi ise kesinlikle oyundan sıkılmamanıza neden oluyor. Oyunda bulunan araçlardan sıkılırsanız Lfs Araç Yamaları devreye giriyor.

LFS’ye Nasıl Başlamalı

Live For Speed oyununda deneyim son derece önemli. Zaten oyundan vazgeçilememesinin sebeplerinden birisi de önce kendinizle yarışma şansına sahip olabilmeniz. Size yardımcı olabilecek antrenman robotu sayesinde, kendi yarattığınız rakibinizle bu deneyime kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Daha sonra yapmanız gereken oyunu arkadaş çevrenize anlatmak ve onlarla amansız bir rekabete girişmek.

Oyun içerisinde de multiplayer özelliği oluşu hiç tanımadığınız rakiplerle bu heyecanı tatmanıza neden oluyor. Live For Speed oyununu “lfsindir” sitesinden kolaylıkla indirebilirsiniz. Oyun hakkında tüm detaylı bilgiler bu sitede yer almakta. Çok farklı seçeneklerde Lfs araç yamaları mevcut ve siteden anında indirilebiliyor. LFS bir araba yarışı oyunundan fazlası sanırım.

Lfs Araç Yamaları

Sitenin “LFS YAMALARI” bölümünden onlarca araç yaması indirilebiliyor. Yerli araç tutkunları için “Orijinal Tofaş Doğan”, “İzmir Şahin Yaması”, “Lfs Spor Şahin XR”, “Doğan SLX”, “Fiat Palio”, “Tofaş Doğan SLX 1.6”, “Doğan SLX 6 Kollu Jant” gibi lfs araç yamaları tercih edilebilir ya da “Honda Civic”, “BMW E30”, “Volkswagen Passat”, “BMW E36”, “Mercedes W210 E200”, “Chevrolet Camaro ZL1”, “Ferrari F430” ve ya “Lexus LFA” yamalarıyla lüks ve estetiğin yanında kalite ve hızı deneyimleyebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece “lfsindir” sayfasına bir göz atmak.

Bir önceki yazımız olan En İyi Araba Yarışı Oyunlarını İndirin başlıklı makalemizde Araba Oyunu İndir ve Oyun İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir