Metin2 Seviye ve Para Kasma Taktikleri

Kiminin çocukluğunda oynadığı , kiminin de gençliğini feda ettiği oyun olan Metin2 nin seviye ve para kasma taktiklerini sizlere sunacağız. Her bilgisayarda oynanabilen Metin2 , Steam platformuna taşınmasıyla birlikte var olan oyuncu sayısını yükseltmiş popülaritesini arttırmıştı. Bu oyuncu yükselişinin ardından çoğu oyuncu oyunu unutmuş olmalı ki birçok yeni taktiğe ihtiyaç duyuyor. Sırasıyla seviye ve para kasma taktikleri sizlerle.

 

Metin2 Seviye Kasma Taktikleri

  •  Oyuna yeni gelen güncelleme ile 1.seviyeden başlayarak 70.seviyeye kadar her 10 seviye arayla tek el veya çift el sizin tercihinize bağlı kılıç veriyor. Kılıçlar ortalama ve diğer efsunlara sahip olduğunda fazla hasar veren kılıçlar. Bu kılıçlar sayesinde yang karşılığında kılıç almadan kasılmanız mümkün.

 

  •  Bazen oyundan sıkılıp hile kullanmak isteyebilirsiniz , size tavsiyem bu yönteme asla başvurmayın. Nakit para karşılığı hesabınıza Metin2 Ejderha Parası yükleyerek çeşitli güçlendirmeler alarak ve otomatik av yeteneği alarak daha hızlı seviye atlamayı sağlayabilirsiniz.

 

  •  Seviyeniz 30u geçtiğinde at görevi yaparak atınızı alın. Atınızı aldıktan sonra madalyon ile seyisten aldığınız görevler doğrultusunda 10. seviyeye getirin , ardından atınızı zırhlayın . Zırhlı ata sahip olduğunuz zaman at üzerinde saldırı gerçekleştirmeniz mümkün oluyor. Bu şekilde daha fazla canavarı toplayarak atın üzerinde kesebilirsiniz. Hızlı sürede daha fazla canavar ile deneyim puanı kasmanız mümkün.

 

  •  Oyunun başlangıcından itibaren size verilen görevleri düzenli yapmanız halinde canavar kesmekten daha hızlı bir şekilde kasıla biliyorsunuz . Canavar kesme ve bitki toplama görevleri hem size eşya ödülü veriyor hem de deneyim puanı veriyor.

Metin2 Para Kasma Taktikleri

  •  Seviyemizi kasarken yerden ve görev yaparken elde ettiğimiz zırh , kılıç gibi itemleri pazarda satarak para kazanabiliriz fakat pek para kazanmak mümkün olmuyor.

 

  •  Demircide + basarken gerekli malzemeleri canavarlardan düşürerek bulunduğunuz serverin piyasasına göre satabilirsiniz. Bu yöntem ile güzel para kazanacağınızı düşünmekteyim.

 

  •  Seviyeniz 30 a geldiğinde 2. köydeki deokbae’ye giderek kazma alın. Kazma aldıktan sonra vadide bulunan tapınağın içerisinde maden kazarak elmas , abanoz ve cennet gözyaşı cevheri toplayın. Topladığınız 100 cevheri yanında +0 +1 +2 taş ile birlikte taş haline getirebilirsiniz. Abanoz , elmas ve cennet gözyaşı taşları yüksek fiyata satılmakta. Bu yöntem ile hesabınızı çok rahat yükseltebilirsiniz.

 

  •  Hesabınızda zırh veya kılıç almaya yeterli para varsa +0 +1 +2 +3 zırh veya kılıç alın. Aldığınız eşyayı +8 veya +9 yaparak ve +3 , +4 gerekli taşları ekleyerek çok üst fiyatlara satabilirsiniz. Satış yaptıktan sonra kazancınızı bu şekilde katlamanız mümkün.

 

  •  Oyuna yeni gelen simya sistemini oluşturmak için lazım olan Ejderha Taşı Parçası biriktirerek satabilirsiniz. Ejderha Taşı Parçası toplayabilmek için en az 30. seviyeye ulaşmanız gerekiyor. Bu şekilde 1-2 hafta gibi kısa süreyle eşyalarınızı tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Strike of Kings Karakterleri - En iyi Karakter başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir