Naru’nun Yeni Takımı

Dark Passage takımının kaptanı ve orta koridor oyuncusu olan Naru yeni bir takımdan teklif aldığını belirterek bunu Dark Passage yönetimine bildirdi. Dark Passage yönetimi ise önümüzdeki sezon Naru’nun takımda yer almayacağını belirtti.

Naru'nun Yeni Takımı

Naru’nun Yeni Takımı

League of Legends oyununu ünlü oyuncularından olan Naru takımı ile yollarını ayırdı. Şimdiye kadar Dark Passage ile 3 Türkiye Şampiyonluğu yaşamış olan Koray Bıçak, bilinen adı ile Naru, aynı zamanda ülkemizi yurtdışındaki turnuvalarda da temsil etme şansını yakalamıştı. Ancak Naru bu sezon için aldığı yeni bir teklif sonrasında durumu Dark Passage yönetimine iletmiş ve Dark Passage yönetimi de hem en iyi oyuncusu hem de kaptanı olan Naru’yu rakip takıma kaptırmamak için sözleşmesinde iyileştirmeler yapmıştı. Ancak diğer takımdan gelen teklifi daha cazip bulan Naru durumu Dark Passage yönetimine ileterek kulüp ile yollarını ayırdı.

Naru’nun Yeni Takımı Ne Olacak ?

Naru’nun yeni takımı ise söylentilere göre Supermassive olacak. Duyulanlara göre BJK, önümüzdeki sezon için E-Spor arenasında yer almayacak. Yeni bir oluşum kurmaya çalışan BJK eski oyuncularından bir kısmı ise Supermassive adını verecekleri takım ile E-Spor arenasında mücadele edecekler. Bunun içinde en iyi oyuncular ile devam etmek istiyorlar. Şuan için takımda kimlerin olacağı henüz tam olarak belirlenmedi. Ancak üst koridor oyuncusu Thaldrin (Berke Demir) ve orta koridor oyuncusu Naru (Koray Bıçak) olacak. Diğer koridorlarda ise kimlerin oynayacağı şuan için bilinmiyor.

Bir önceki yazımız olan Uncharted 4: A Thief’s End Çıkış Tarihi Ertelendi! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir