Merhaba sevgili dostlar , bugün sizlerle beraber Darkness Reborn inceleme yazısını ele alacağız. Darkness Reborn oyununu Google Play Store üzerinde gezerken en popüler oyunlar arasında gördüm. Darkness Reborn bir savaş rol oyunu arkadaşlar. Sadece on milyon ile elli milyon arası aktif android kullanıcısı var. Umarım güzel bir oyun deneyimi yaşarız. Zamanım olursa darkness reborn pcde oynama, bilgisayardan nasıl oynanır, kupon kodu var mıdır gibi konulara da değinmek istiyorum.

Darkness Reborn Beklentilerim

  •  Google Play Store’de yorumlara baktığımda oyunda kapanma , donma ve yavaşlama gibi güncelleme sonrası hataların oluştuğu görüyoruz. Umarım aynı hatalarla karşı karşıya kalmam.
  •  Türkçe dil desteğinin olduğunu gördüm fakat bazı yorumlarda oyuna Türkçe başlayıp ilerde sorun olduğu yazıyor. Umarım bu tarz kötü hatalarla karşılaşmam.

Darkness Reborn Nasıl Oynanır

Darkness Reborn

Darkness Reborn

Darkness Reborn oyununa girdikten sonra büyük oyunlarda olduğu gibi ek yama dosyaları indiriliyor. Oyuna girdiğimde en sevmediğim yön , ek yama dosyaları indirmek. Zaten beş , on dakika oyunun inmesini bekliyoruz. Birde oyuna girerken dakikalarca bekliyoruz. Ek yama indikten sonra kayıt olarak giriş yapabiliyoruz veya misafir olarak. Yalnız dikkat edin arkadaşlar misafir girişi yaptıktan sonra oyundan çıkarsanız yaptığınız bütün değişiklikler kaybolur. Giriş yaparken HIVE Girişi butonuna tıklıyoruz arkadaşlar , ardından kayıt olmamız için bir ekran geliyor. Gerekli kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra oyuna bir adım daha yaklaşıyoruz. Tek tek kayıt olurken e-posta ile uğraşmamak için ben google hesabımla giriş yapıyorum.

Giriş aşamalarını geçtikten sonra oyunda kullanacağımız karakterleri seçiyoruz. Oyunda Savaşçı , Kunoichi , Şeytan Avcısı ve Büyücü karakterleri var.

Bu dört karakterin yanı sıra Vahşi adında iki elinde baltası olan hızlı ve yakın menzil saldırılar düzenleyen bir karakter. Fakat vahşi karakterini alabilmek için oyunda 30.seviyeye ulaşmamız gerekiyor. Seviyemizi 30 yapmazsak da 200.000 altına veya 100 elmasa vahşiyi açabiliriz. Ben oyuna başlarken Savaşçı karakterini tercih ettim. Karakterimizi seçtikten sonra oyun ismimizi belirliyoruz. Oyunda birçok karakter oluşturabilmekteyiz. Savaş alanına girdikten sonra rehber eğitim başlıyor. Sol tarafta ödüller gibi birçok seçenek var , sağ tarafta da savaşabilmemiz için gereken yerler var. İlk görevimiz ormanda savaşmak oluyor. Sol üst tarafta can değerimiz ve mana değerimiz gözüküyor.

Oyunda ilk mücadelemiz bir ormanda geçiyor. Rakiplerimize kombolar yaparak hepsini kesebiliyoruz. Son rakibimizi kestiğimizde birkaç hediye kazanıyoruz arkadaşlar. Savaşarak ödüller kazanıyoruz , seviye atlıyoruz ve gelişiyoruz arkadaşlar. Savaşırken kazandığımız zırhları ve ekipmanları kullanabiliyoruz. Oyun oynanışı çok güzel arkadaşlar , hikayesini de beğendim , savaş oyunu sevenlerin Darkness Reborn oyununu da seveceğini düşünüyorum.

Darkness Reborn İnceleme Sonuçlarım

Arkadaşlar bugüne kadar sizler için incelediğim her oyunu beğenmiştim fakat Darkness Reborn oyunu bence hiç güzel değil. İlk başta oyuna girerken ek yama güncellemesi yapıyoruz , güncelleme bölümü fazla uzun süremese bile oyuna kayıt aşamasında çok zorluk çekiyoruz. Girdiğimiz bilgiler kayıt olmuyor , Türkçe dil desteği yok. Bunun gibi birçok üst düzey hatalar var arkadaşlar. Yaklaşık bir saat uğraşmama rağmen oyuna zor giriş yaptım. Her ne kadar grafikleri güzel olsa bile bu kadar uğraşa bu grafikler olmaz. Şahsen oyunun giriş bölümünde yaşadığım zorluklar sebebiyle değerlendirmem olumsuz. Oyunun içinde yaşadığımız macera , savaş ve saldırıları değerlendirmek gerekirse bu bölümler hoşuma gitti.

Bir önceki yazımız olan Dream League Soccer 2016 İnceleme – Taktikler başlıklı makalemizde Dream League Soccer 2016 Kasma Sorunu ve Dream League Soccer Oynanabilirlik hakkında bilgiler verilmektedir.