Steam Bedava Oyun Kodları Rehberi

Steam Bedava Oyun Nasıl Bulunur ? Son günlerin en popüler oyun platformu Steam, oyun severler için oyun satmaya devam ediyor. Güvenilir ve kaliteli olarak hizmet sunan Steam, genellikle oyunlar için belli fiyatlandırmalar kullanmaktadır. Steam üzerinden bazı oyunları satın alırken bazılarını ise bedava bulma şansınız vardır. Bedava Steam oyunlarını sizler için aşağıda sunduk.

Bedava Steam Oyunları

Bedava Steam oyunları çok zor bulunmasına rağmen, bazı siteler üzerinden oyunlar oynanması ile puanlar kazanabilirsiniz. Bu puanlar sonucunda, ücretli Steam oyunlarını kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Sizler için kolay bir şekilde ücretli olan oyunlara kolay sahip olmanız adına bedava Steam kodları yayınlayacağız.

Bedava Steam Oyun Kodları

Bedava Steam oyun kodlarını sizler için hazırladık.

  • Pixel Puzzles 2: Anime için https://www.indiegala.com/voodoo# sayfasına giderek mail adresinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Sistem sizlere mail adresiniz üzerinden kodunuzu temin edecektir.
  • Minion Masters oyunu için https://gleam.io/BufGk/minion-masters-free-key-giveaway adresine giderek, sistemde yer alan görevleri yerine getirmeniz yeterli olacaktır.
  • Broadsword: Age of Chivalry oyunu için ise https://www.indiegala.com/voodoo adresine giderek mail adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. Sistem sizlere hızlı bir şekilde oyun kodunu mail adresiniz üzerinden yollayacaktır.
  • Monsti oyunu için https://www.orlygift.com/promotion/monsti adresini gitmeniz gerekmektedir. Steam hesabınız ile sisteme girebilir ve kodunuz Steam hesabınıza gelecektir.
  • Heckabomb oyunu için https://www.indiegala.com/voodoo sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Mail adresinizi yazdıktan sonra oyunun kodu mailinize gelecektir.
  • Loot Hero DX oyunu için http://whosgamingnow.net/giveaway/lootdx giderek, Steam hesabınızla giriş yapınız. Size belli görevler verilecek ve onları yerine getirmeniz gerekiyor. Görevler bittikten sonra sistemde Claim your Steam key yazısını göreceksiniz. Tıkladıktan sonra Steam kodunuzu göreceksiniz.
  • Cataegis: The White Wind oyunu için https://www.indiegala.com/cataegis sistemde yer alan görevleri yerine getirdikten sonra mail adresinizi yazacaksınız. Hızlı bir şekilde mail adresinize Steam hesabınız gelecektir.
  • Galactic Hitman oyununa sahip olmak için https://gleam.io/3WBlq/galactic-hitman-50k-mega sitesine giderek görevleri yerine getiriniz.
  • Krog Wars oyunu için https://gleam.io/gsDza/krog-wars-50k-mega sitesindeki görevleri yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

Bu şekilde bedava steam oyunlarına kısa bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Agar.io Chrome Eklentisi 2017 Güncel başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir