Strike of Kings Hileleri – Güncel Kalın !

Strike of Kings hileleri ile sizlerleyim. Öncelikle bu oyun çok oyunculu bir mobil moba savaş oyunudur. Oyunun amacı 5 kişilik takımlarla karşı takının ana kulesini ele geçirerek karşılaşmaları kazanmaktır. Çünkü bu sayede daha fazla elmas ve altın sahibi olarak yeni karakter ve kostümlerin kilitlerini açabilirsiniz. Ancak ne yazık ki her zaman oyunları kazanmak öyle göründüğü gibi kolay olmuyor. Çünkü bu oyuna gece gündüz emek veren o kadar çok kişi var ki oyunda oldukça başarılı ve rakip tanımaz.

Dolayısıyla böyle bir grubun rakibi olduğunuz zaman oyunu kazanıp elmas ve altın sahibi olmak o kadar da kolay olmuyor. Bu yüzden de satın almak istediğiniz kostümleri veya karakterleri çok daha geç zaman dilimlerinde almak zorunda kalabilirsiniz. Bu tür durumlarda akla ilk gelen fikir genellikle oyunda hile kullanmak oluyor. Ancak Strike of Kings oldukça yeni bir oyun. Bu oyunun hilesi var mı, yok mu ?

Öncelikle bu tür server tabanlı mobil uygulamalarda hile yapmak oldukça zor. Çünkü oyun sunucusunun veritabanında mevcut karakterinizin profil bilgileri kayıtlı olduğu için server erişimi dahilinde bir müdahale olmadığı taktirde buradaki verileri değiştirmek neredeyse imkansız. Dolayısıyla oyun içerisinde hile var ama bu hileler direkt olarak elmas miktarınızı veya altın miktarınızı arttıran hileler değil. Bazı yerli oyun hileleri platformları bu oyunun hilelerini paylaştı.

Bu hileler, iddia edildiğine göre oyun içerisinde karakterinize sınırsız bir can tanıyarak tüm rakiplerinizi yenmenizi sağlıyor. Aslında bu hile size direkt elmas kazandırıyor olmasa da sınırsız canınız ile rakiplerinizi alt etmek sizin için hiç de zor olmuyor. Üstelik rakip takımdaki oyuncuları öldürme istatistiğinizin de oldukça iyi ve üst düzey olacağını da göz önünde bulundurursak bir oyunda epey bir altın ve elmas kazanacağınızı kesinlikle söyleyebiliriz.

Bu hile çıktıktan sonra bazı hile üreticileri oyun için altın ve elmas hilesi yazılımı geliştirmeye başladıklarını söyledi. Ancak henüz ortada en ufak da olsa bir kanıtları yok. Sonuçta web tabanlı bir uygulamada verileri değiştirmek neredeyse imkansız ki bu tür dünya çapında ünlü bir oyunun veritabanı binlerce dolarlık koruma yazılımlarıyla özel olarak korunuyor.

Dolayısıyla altın ve elmas hilesini direkt olarak oyuna uygulamak imkansız. Ancak çeşitli yöntemler ile oyun içerisinde bazı değişiklikler ve hileler yapılabilir. Örneğin kullanıcı adınızı ücretsiz değiştirmek ve otomatik sınırsız can yenilemek gibi hilelerin yapılmasına engel olacak en ufak bir şey yok. Çünkü karşılaşmalar esnasında veriler sunucu veritabanlarından alınmadığı için buradaki bazı verileri değiştirebilirsiniz. Uzun lafın kısası oyun ile ilgili sınırsız can hilesi paylaşılmış durumda ancak diğer hilelerin gerçekleştirilmesi biraz daha zaman alacak gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands İnceleme Fiyat ve Puanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir