Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands İnceleme Fiyat ve Puanları

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, oyunu 7 Mart 2017 tarihinde oyun severlere sunuldu. Oyun Dominic Butler firması tarafından tasarlanan ve Ubisoft Paris, Massive Entertainment, Ubisoft Annecy tarafından geliştirilen, Ubisoft tarafından da yayınlanan internet tabanlı 3 şahıs FPS oyunudur.

Oyunumuz PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows platformlarına çıkmıştır.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, oyunundan kısaca bahsetmek gerekirse, oyunumuz çok uzak olmayan bir gelecekte geçmektedir. Bolivya uyuşturucu karteli Santra Blanca’nın adaletsiz ve şiddet dolu egemenliğini anlatan aksiyon, macera tarzında bir oyundur. Oyundaki kötü ana karakterimiz olan Santra Blanca’nın amacı, tarihin en büyük Narko devletini kurmaktır.

Oyunda kendi Ghost karakterini istediğin şekilde yarata biliyorsun, yani her açık dünya RPG oyununda olduğu gibi kendi karakterini istediğin şekilde yaratabiliyorsun. Oyun bu konuda gayet detaylı ve zengin bir içeriğe sahip her Ubisoft oyunun da olduğu gibi bu oyunda da karakter detaylanmasına özen gösterilmiş ve oyuncuların hayallerindeki karakteri yansıtmasında gayet başarılı bir şekilde ortaya koymuştur.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands’un ubisoft yapımı olduğunu da söyleyelim. Açık dünya aksiyon-macera dolu bu RPG oyununda seyahat etmek oldukça keyifli, oyunda ki grafikler gayet iyi ve detaylı bir şekilde oyuna aktarılmış, muazzam manzaralara sahip oyun severleri gayet o ortam içerisine aktara bilecek o evreni yaşatıp oynamasına ve keyif almasını sağlayacak bir yapılanmaya sahip.

Arazi, yol, hava ve kara detayları gayet iyi bir şekilde oyuna yedirilmiştir. Ve bu oyunda 60 yakın araç kullanımı mevcuttur çok geniş tabanlı ve emek harcanmış bir oyun ve çok zengin deneyime sahip olabileceğiniz bir oyundur.

Oyunda single player modu yani tekli oynanışta mevcuttur. Oyunda başka bahsetmem gereken birkaç özellikte şu; Extended Wiew, Aim at Gaze ve Communications Wheel gibi özellikler oyunda etkileşim kurmak ve oyunun bir parçası olmak için doğal göz hareketlerinizi kullanmanızı sağlamaktadır. Bunlar geleneksel kontrollerin işleyişini herhangi bir şekilde etkilememektedir. Kapsamlı göz takip özellikleri sahip olduğunuzda takım iletişim daha etkili bir hal alır. Çatışmalar daha sık yaşanır ve etrafımızı keşfetmek daha heyecanlı bir macera haline gelir.

Böyle geniş kapsamlı bir oyunun da tabii güçlü performansa sahip bir bilgisayara ihtiyaç duymaktadır.

Bir önceki yazımız olan Minecraft Nasıl İndirilir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir