Trivia Crack Hile – Güncel

Trivia Crack Hile konusuna değineceğiz ancak şunu belirtelim, günümüzün en popüler online bilgi yarışması oyunudur. Google Play’de 100 milyonu aşkın indirmeyle en popüler uygulamalarda 2., en popüler oyunlar sıralamasında ise 1. konumdadır. Bugün sizlere son zamanlarda dünyayı kasıp kavuran, isterseniz arkadaşlarınıza, isterseniz de rastgele kullanıcılara meydan okududuğunuz Triva Crack  hile ve ipuçlarının bazılarından bahsedeceğim. İlk olarak en kolay hile olan Trivia Cracker adlı otomatik doğru cevap veren hileden bahsedelim.
Trivia Cracker, Chrome mağazasından kurabileceğiniz bir uzantı ile çalışıyor. Öncelikle uzantıyı kuruyoruz, daha sonra uzantıyı çalıştırıp oyuna giriyoruz ve oyun ekranının sol üst köşesinde iki adet Trivia Crack logosu çıkıyor. Biri yarısı kalp olan bu iki logodan kalpsiz olana tıkladığımızda anında doğru cevap işaretleniyor. Kalpli olan ise size ekstra can vermek için kullanılıyor.
Trivia Cracker  uzantı hilesinin dezavantajlarına gelirsek, bu ürün 2 günlük deneme sürümünün bitmesiyle 10,75 TL fiyatla satın alınması gerekiyor. Ayrıca uzantının çalışmaması gibi bir durum da söz konusu. Çünkü Chrome mağazasındaki yorumlarda bir çok kişi hilenin önce çalıştığını, 1-2 gün sonra çalışmadığını söylemektedir. Ayrıca bu hile sadece kişisel bilgisayarınızdan ve Google Chrome tarayıcınızdan oynarsanız kullanılabilecektir. Tabi 2 günlük deneme sürümünü kullanarak hileyi denemekten hiçbir zarar gelmez.

Trivia Crack Hile

Trivia Crack Hile

İkinci olarak android telefonunuzda kullanabileceğiniz sınırsız altın, sınırsız çevirme ve sınırsız can hakkı var. Bu hileyi kullanmak için öncelikle oyunun orijinal modunu silip internetten telefonunuza Trivia Crack hileli APK mod programını indirip kurmanız gerekiyor. Kurarken gerekli izinleri verdiğinizden emin olmalısınız. Daha sonra kurduğumuz bu programdan Trivia Crack‘e girdiğimizde bize sınırsız can, sınırsız altın ve sınırsız çevirme verilmiş oluyor. Daha önce trivia crack cevapları konumuzda da buna değinmiştik. Şimdi de gelelim hileli APK modun dezavantajlarına. Her güzelin bir kusuru vardır tabi.
Bu modu herhangi bir platformdan lisanslı indirme gibi bir şansınız bulunmuyor. Bu da ister istemez virüslere davetiye çıkarıyor. Ya antivirüs programı yüklersiniz (ki bu da tam bir güven teşkil etmiyor) ya da bu riski göze alırsınız. Uygulamanın bir diğer dezavantajı da orijinalinden daha fazla reklam içermesi. Bunun yanında uygulamanın çalışmama durumu da söz konusu olabiliyor.
Sonuç olarak en popüler online bilgi yarışması olan Trivia Crack Hile ve Trivia Crack hilelerini kullanmak istiyorsanız bir takım risklere girerek bu iki hileyi kullanma şansınız var. Trivia Cracker hilesini kullanırsanız ürün lisanslı olduğu için virüs girme ihtimali yok. Ancak ikinci hile olan trivia crack apk mod hilesi için aynı garantiyi veremeyeceğim. Çünkü lisanslı olma şansı yok. Her ihtimale karşı herhangi bir antivirüs programını telefonunuza yükleyerek telefonunuzu koruyabilirsiniz. Bu hileleri kullanarak hem daha fazla galibiyet alacaksınız, hem de arkadaşlarınızın yanında başınız dik gezeceksiniz. Hem meydan okuma hem de klasik modda çalışan hileler, ister direkt doğru cevabı verir, isterseniz de size sınırsız altınla soruları kolaylaştırır.

Trivia Crack Hile Çeşitleri

Trivia Crack, yaygınlaşmasıyla birlikte beraberinde insanlara hile yapma ihtiyacı gütmüştür. Bu ihtiyaç da programcılar tarafından bir çok çeşit kombinasyonla giderilmiştir. Bu yazımızda da bunlardan en popülerlerini ve en kullanışlılarını anlatacağız. Bu anlatımlara başlamadan önce hileleri kullanacağınız takdirde sahip olmanız gereken bir bilgiden bahsetmek isteriz. Anlatacağımız hilelerden bazıları apk moddur. Apk, Android program uzantısıdır. Bilirsiniz ki bilgisayarlardaki programlar genelde .exe formatındadır. İşte Android’de bu .apk uzantısı olarak kullanılmaktadır. Apk modu indirmek için önce orijinal modu silmelisiniz. Ardından lisanssız programlar için gerekli izinleri verip apk modu indirebilirsiniz. Daha sonra bu modu kurarak orijinal modu oynar gibi hileli apk modu oynayabilirsiniz. Bazı hilelerimizi ise bilgisayardan kullanmak zorundayız. Bu da apk ile alakası olmayacağı anlamına geliyor. Peki nasıl olacak o iş? Tabi ki uzantı ile. Yüklediğiniz Chrome uzantısını çalıştırdıktan sonra Chrome tarayıcınızdan oyununuzu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Trivia Crack Çalışan Hileler

Sınırsız Coins Hilesi

Sınırsız coins hilesi, adından da anlaşılabileceği size herhangi bir limiti olmayan coins deposu veriyor. Bu coins hilesini, hileli apk mod ile yukarıda anlattığımız şekilde kurup kullanabilirsiniz.

Sınırsız Spin (Tekrar Çevirme) Hilesi

Sınırsız tekrar çevirme hilesi, sadece klasik oyunda kullanabileceğiniz bir apk hilesidir. Klasik oyunu oyarken iyi olmadığınız bir kategoriden soru geldiği takdirde bu hile sayesinde çarkı tekrar çevirip, başka kategoriden sorular cevaplayabilirsiniz. Bu hileden de yukarıda anlattığımız apk mod kurulumunu kullanarak yararlanabilirsiniz.

Sınırsız Can Hilesi

Sınırsız can hilesi, Trivia Crack oynamaya doyamayanlar için birebir. Çünkü indirdiğiniz apk mod ile canınız hiç bitmeyecek, bir oyun için 1 saat beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Sınırsız Can, Sınırsız Spin ve Sınırsız Çevirme Hilesi

Hepsinin bir arada kullanılabildiği bir hiledir. Bu hile de apk mod ile bizlere sunulmuştur. Eğer sadece birini kullanmak için bir nedeniniz yoksa bu hileyi indirip hepsini bir arada kullanabilirsiniz.

Doğru Cevap Hilesi

Chrome tarayıcınıza eklediğiniz Trivia Cracker adlı hile sayesinde bu hileyi kullanabilirsiniz. Uzantıyı çalıştırdıktan sonra Facebook hesabınızdan Trivia Crack oyununa girdiğinizde oyun içerisinde sağ üst köşede çıkan Trivia Crack sembolüne tıklayarak direkt olarak doğru cevabı verebilirsiniz.

Her oyunda yeni bir şeyler öğrenerek tarih, coğrafya, eğlence, sanat, spor ve bilim alanlarındaki genel kültür bilginizi katlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Emin olun ki bu hileleri kullanarak oynayacağınız oyundan da daha fazla zevk alacaksınız.

 

Bir önceki yazımız olan Agar.io Chrome Eklentisi 2017 Güncel başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir