Trivia Crack Kupon Kodu Güncel

Herkese merhabalar. Bugün sizlere günümüz dünyasının en popüler online bilgi yarışması oyunu olan Trivia Crack kupon kodu özelliğinden bahsedeceğiz. Oyunda trivia crack kupon kodu, 5 farklı görevde kullanılıyor. Bunlar; ekstra can, ekstra çevirme, ekstra altın, ekstra kart çekme ve ekstra elmas görevleridir. Bu fonksiyonları yapabildiğiniz kupon kodlarına sahip olmak için Trivia Crack ile anlaşmalı olan firmalardan ürün almalısınız. Bu ürünlerden çıkan kodu oyuna girip kupon kodu bölümüne yazdığınızda ekstra can, ekstra çevirme, ekstra altın, ekstra kart çekme ve ekstra elmastan biri geliyor. Maalesef hangisini seçeceğinizi siz belirleyemiyorsunuz. Eğer kupon kodunuz yoksa size alternatiflerimiz de var. İsterseniz doğru cevabı verme hilesiyle rastgele meydan okuma oyunu oynayarak altın ve elmas kasabilirsiniz.

Trivia Kupon

Trivia Kupon

Bu trivia crack kupon kodu hilesini kullanarak zaten ekstra çevirme özelliğine ihtiyaç duymayacaksınız. Elmas kazandığınız için de kart alabileceksiniz. Ancak maalesef eksta can için bir alternatifimiz yok. Bu da kupon kodunun gereksiz olmadığını belirtir. Aynı zamanda hilelere güvenmiyorsanız da ekstralar almak istediğiniz takdirde kupon kodunu kullanmaya mecbursunuz. Bu kodları kullanarak diğer arkadaşlarınızdan ya da rastgele insanlardan; klasik ya da meydan okuma oyunları oynayarak daha üstün olabilirsiniz. Hile kullanmanızı pek önermiyoruz. Çünkü, hileler ya lisanssız ya da lisanslı olanlar da ücretli. Bu ücreti ödediğinizde de ürünün çalışmama gibi bir durumu söz konusudur. Hile çalışmayınca da hile boşa gitmiştir.

Trivia Crack Kupon Kodu Nasıl Girilir

Ekstra can kazanmanın kupon kodları dışında tek bir yolu daha bulunmaktadır. Eğer can ihtiyacınız çok bulunuyorsa, oyunun mağazasından alabileceğiniz sınırsız can ile bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ama bu da oyun mağazasının tuzlu fiyatları sebebiyle sizi tekrardan kupon kodlarına döndürüyor. Bu dünyayı kasıp kavuran, kısa sürede en popüler oyunlardan biri olan online bilgi yarışması oyunu, sizi rekabetin en uç noktalarına götürüp, hiç tanımadığınız insanları bile yenmekten inanılmaz haz duymanızı sağlayacaktır. Bir takım hileler, özellikler ve tüyolar kullanarak herkesten üstün olacağınız konusunda hemfikir olduğumuza göre; hileleri de önermediğimiz için özellik ve tüyoları öğrendiğimiz için artık diğer herkesten daha tecrübeli, kazançlı, ileri seviyede ve daha güçlü olacaksınızdır. Arkadaşlarınız tarafından en bilgili kişi durumunda bulunmakla birlikte, yabancılara da (bir daha göremeyeceğiniz kişiler olsa bile) üstünlük sağladığınız için bu online bilgi yarışmasını oynarken büyük bir zevk alacaksınız.

Bu önemli bilgi ve tüyoları verdikten sonra asıl konumuz olan Trivia Crack kupon kodu konusuna dönecek olursak; bu kupon kodları, elimize geçtiği sürece her zaman ihtiyacımızı karşılayacak ve en zor anımızda yanımızda olacaktır. Kupon kodlarının önemi saymakla bitmez ama biz size bu yazımızda en önemli özelliklerini ve kullanım tüyolarını verdik. Şimdi de bunu doğru kullanmak ve arkadaşlarınızı ya da yabancıları yenmek sizin elinizde. Hadi arkadaşlarınızı ve yabancıları yenin de emekleriniz ve kupon kodlarınız heba olmasın. Trivia crack cevapları arıyorsanız ilgili yazıda bulabileceğinizi belirtiriz.

Bir önceki yazımız olan Agar.io Chrome Eklentisi 2017 Güncel başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar (1)
  1. Talat 3 Mayıs 2016

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir