Trivia Crack Sınırsız Can Hilesi

Bu yazımızda Trivia Crack sınırsız can hilesi konusuna değineceğiz. Trivia Crack, son zamanların en çok oynanan oyunlarından biridir. Bu oyunu online olarak oynayabilmektesiniz. Bu da oyunun hızla yaygınlaşmasını sağlamıştır. Trivia Crack, bir online bilgi yarışması oyunudur ve teke tek klasik veya çoklu meydan okuma olmak üzere iki kategoride oynanır. Bu online bilgi yarışmasının popüler olmasıyla birlikte, haliyle hileleri de çıkmaya başlamıştır. Bir çok hilesi bulunan oyunun ihtiyaca göre lazım olanını kullanabilirsiniz. Bugün sizlere, oyunun zevkini kaçırmayacak amaçla kullanılan bir hileyi anlatacağız.

Trivia Crack sınırsız can hilesi. Sınırsız altın, sınırsız çevirme ve direkt olarak doğru cevabı verme gibi oyunun amacını yitiren hilelerden farklı olarak sınırsız can hilesi sizlere oyunun tadını doyasıya çıkarmak için sunulmuştur. Canınız bittiğinde sadece bir oyun oynamak için 1 saat beklemek, oyunun en acımasız tarafı olmuştur. Aynı zamanda sınırsız can, oyun tarafından 25.99 dolara satılmaktadır. Ama biz sizlere bunun hile olarak bedavaya gelmesini sağlayacağız.

Sınırsız can hilesi APK mod sayesinde bizlere sunulmuştur. “APK mod nedir?” dediğinizi duyar gibiyim. APK, android işletim sisteminin programlama dilidir. APK programlama ile .apk uzantılı uygulamalar yapabilmektesiniz. Aynı zamanda herhangi bir android uygulamada düzenlemeler yapıp (hile gibi) o uygulamayı farklı bir şekilde sunabilirsiniz. Sadece Trivia Crack için değil, tüm android uygulamaların yapımı ve geliştirilmesinden sorumlu olan bu programlama dili, bizim tüm android uyulamaları hatta android işletim sistemini bile yazan dildir. Açılımı Android Package olan bu dil, yazılım ve bilgisayar mühendisleri arasında en yaygın programlama dillerinden biridir. Temel bilgileri sunduktan sonra şimdi de gelelim APK modun kurulumu ve kullanımına.

Trivia Kupon

Trivia Kupon

Trivia Crack Sınırsız Can Yükleme

Kurulumu oldukça basit olan bu yöntem, oyunun orijinal sürümünün silinip trivia crack indirme ile internetten .apk uzantılı programı yüklemekle başlıyor. Programı indirirken vermeniz gereken bir takım izinler vardır. O izinleri verdikten sonra program çok basit bir şekilde yüklenecektir. Programın kurulumundan bahsettikten sonra şimdi de kullanımını açıklayalım. Kurduğunuz Trivia Crack APK Mod programını çalıştırın.

Programı çalıştırdığınızda direkt olarak +99999 can oyununuza yüklenmiş olacak. Trivia Crack sınırsız can hilesi hayırlı ve de uğurlu olsun. Şimdi oyunun keyfini kararında ve doyasıya çıkarabilir, hem eğlenir hem de öğrenebilirsiniz. Yazımızın sonuna gelmeden son bir bilgi verme ihtiyacı duyduğumuz için, hilenin sorunsuz olarak çalışması amacıyla telefonunuzun saat ve tarihini kontrol etmelisiniz uyarısını da yapmayı ihmal etmemeliyiz. Ayrıca trivia crack cevapları için de yazdığımız yazıyı mutlaka okuyunuz. Bu uyarıyı da yaptıktan sonra artık gönlümüz rahat bir şekilde sizlere iyi eğlenceler ve keyifli dakikalar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Agar.io Chrome Eklentisi 2017 Güncel başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar (1)
  1. SEFA KAYA 19 Eylül 2016

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir