Agar.io Chrome Eklentisi 2017 Güncel

Agar.io oyunu sayesinde birçok kişi internette daha fazla zamana geçirir hale geldi çünkü yalnızca online bir şekilde oynanan bu oyunda rakiplerinizi yenmek ve en güçlü haline gelmek mümkün oluyor. Agario oyununda birçok renk vardır ve bu renklerin ne anlama geldiğini bilerek oyunda daha tecrübeli bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Oyunda 5 tane renk ile rakiplerinizi yiyip yememeniz gerektiğini görmüş olacaksınız. Bu renklerin anlamına gelince;

Kırmızı: Kırmızı olanlar bölünseler dahi sizleri yiyebilecek güçte olanlardır. Kırmızılar genellikle oyunun köşelerinde durup avlarını beklerler ve bir bakıma tecrübesiz olanların onların yanlarına gitmesşyle beraber oturdukları yerden güçlenirler diyebiliriz.

Turuncu: Turuncu renkli olan daireler sizden büyük oldukları anlamına gelir ve dolaysıyla sizler için tehdit unsurlarıdır. Sizden büyük oldukları için onlardan kaçmanız gereklidir ancak artınız şudur, onlar sizin kadar hızlı hareket edemeyeceklerinden dolayı sizin onları fark ettiğiniz anda kaçmanız ve yakalanma ihtimalinizi ortadan kaldırmanız kolaylaşacaktır.

Sarı: Sarı renge sahip olan daireler sizinle aynı büyüklüğe sahip daireler olduğunu gösterir. Yani sizin ondan, onun da  sizden korkmanıza gerek yoktur çünkü aynı boyda ve aynı şekilde oluşunuz birbirinizi yiyemeyeceğiniz anlamına gelir. Sarı dairelerin her ne kadar sizler için tehdit unsuru olmadığını söylesek bile yine de her an her şeyin değişebileceğini unutmayın, yani birbirinizden uzak durmanızda ve uzak dururken bile güçlenmenizde her zaman için fayda vardır.

Yeşil: Yeşil renkli olan daireler sizden küçük olan daireler olduğunun anlamına gelir yani sizin için pek sorun teşkil etmez ama yine de onları da hemen yiyip ortadan kaldırmanız gerekir. Çünkü oyun sırasında her an her şey olacağından her zaman için en güçlünün siz olmanıza dikkat edin. Yeşilleri yiyerek daha güçlü hale gelip, rakiplerinizi ortadan kaldıracağınız bu oyun sayesinde hem hırslanacak hem de daha fazla nasıl güçlü olabilirimin yollarını arayacaksınız.

Açık Yeşil: Açık yeşil renge sahip olanları siz bölünseniz dahi yiyebileceksiniz. Açık yeşil olan dairelerden uzak durmanızı öneririz çünkü her hangi bir sorunla karşılaşmadığınız takdirde bunların üzerine gelmek ve bölünmek sizi hızlandıracak olsa bile sonuç olarak rakiplerinize yem olmaya daha müsait bir hale geleceksiniz.

Agar.io chrome eklentisi sayesinde hızlıca oyuna başlamak ve anında oyunda online olmanız, rakiplerinize göre daha hızlı ilerlemeniz anlamına geliyor. Agar.io chrome eklentisini kullanarak sizler de istediğiniz anda oyununuza başlayıp güçlenebilirsiniz. Aynı zamanda agar.io nickleri konumuza da göz atmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Oyunların En İyilerinden; Knight Online başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir