Clash Royale Desteleri

Clash Royale desteleri ayarlamak çok zor bir iştir aslında. Size vereceğimiz savaş destesi taktikleri ile kolayca savaşları kazanabilirsiniz. Clash Royale destelerini dizmek birazcık zor ve yorucu oluyor. Düzenlemek için en fazla 3 deste ayarlayabiliyoruz.

Desteleri düzenlerken dikkat edilmesi gerekenler

Clash Royale , savaş destelerini dizerken bazı püf noktalara dikkat etmemiz gerekiyor. Savaş destelerimizi dizerken harcanan iksir oranına mutlaka dikkat edin. Savaş destesinin iksir oranı ne kadar çoğalırsa işimiz o kadar zor olur. Elinizden geldiği kadar iksir oranını 4’ün altında tutun.

Bir desteye aynı tarz kartları koymayın. Dev , p.e.k.k.a ve prens gibi yakın dövüş kartları bir arada tutmayın. Uzak dövüş kartlarına bir an ihtiyaç duyarsak saldırıya geçemeyiz. Çünkü elimizdeki çoğu kart yakın dövüş kartları olur.

Clash Royale Deste Taktikleri

foto2

İlk destemize bir bodyguard taktiği yapalım. Rakibimizin saldırılarını üzerine çekecek bir kart ayarlayalım. Kartımız dev olsun , devin yanına goblinler , goblin fıçısı ve mızraklı goblinler gibi ani hasarı yüksek kartlar koymaya çalışın. Goblinlerin yanına minyon sürüsü ve cadıda ekleyerek harika bir deste ortaya çıkartabilirsiniz. Rakibimizin kartları devimize odaklandığını sırada biz ani hasar veren karakterlerimiz ile çok hızlı ilerleyebiliriz. Saldırı esnasında birde öfke büyüsü attığımız zaman ilk bir dakika içinde oyunu kazanırız.

İkinci destemize kulübe taktiğini uygulayalım. Goblin , barbar ,bomba kulübesi , mezar taşı, top , tesla gibi yerleşik saldırı kartları ekleyin. Geriye kalan boş kartların yanına da ani hasar veren goblin tarzı kartlar ekleyin. Kulübe üretimi yaptıkça saldıran kart sayımız artacak ve aynı zamanda hızlı saldırılar yapabileceğiz.

Üçüncü destemize de saldırı hızı düşük ama ani hasarı çok yüksek olan sağlam kartlar ekleyin. Bu şekilde yavaş saldırı yapacağız fakat çok yüksek hasarlar verebileceğiz.

Bir önceki yazımız olan Agar.io Chrome Eklentisi 2017 Güncel başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir