Just Cause 3 Çok Oyunculu Multiplayer Modu Heyecan Uyandırıyor!

2015 yılının Aralık ayında piyasaya sürülen Just Cause serisinin üçüncü oyunu büyük beğeni toplamıştı. Kış indirimlerinde %75 indirime giren ve adeta peynir-ekmek gibi kapışılan oyunun sahiplerine bir iyi haber de Nanos’tan!

Çıkalı 1 sene olmasına rağmen oyuncuların hala çevrimiçi modunu beklemesinin sebebi Just Cause 2. Çünkü oyun çıktıktan seneler sonra bir grup geliştirici tarafından yapılan “MP Mod” ile oyuncular uzunca bir süre çevrimiçi oynama şansı bulmuşlardı. Şimdi de Nanos GBR isimli bir geliştirici grup tarafından 18 Aralıkta duyurusu yapılan ve 20 Aralıkta kapalı beta olarak oyunculara sunulan çevrimiçi çok oyunculu bu mod ile heyecan dorukta.

Geliştirici ekip tarafından yapılan duyurularda 3 DDOS saldırısı atlatıldığı ve forumlarındaki ana konunun 28 Aralıkta kitlenmesiyle haber alamaz olmuştuk. Nihayet deneme fırsatı bulan oyuncular deneyimlerini paylaştılar ve içimize su serpildi. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen, eksiklerin ve önerilerin geri bildirim yoluyla ekibe tavsiyelerde bulunduklarını söyleyelim. Şubat ayında Steam’den indirilebilir olacak mod ile ilgili gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz. Just Cause 3 Multiplayer Çok Oyunculu Mod ile ilgili detaylı bir yazı da yazmayı planlıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Minecraft Nasıl İndirilir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir