Just Cause 3 Multiplayer Modu Yakında Çıkıyor

Açık dünyalı oyunlar arasında yerini almayı başaran Just Cause 3 oyunu için oyunculara müjdeli bir haber verildi. Mod ekibi uzun süredir üzerinde çalıştığı multiplayer modunu geliştirmeye başladıklarını oyunculara duyurdular.

Geçtiğimiz yılın sonunda Square Enix ve Avalanche Studios ortaklığı sonunda geliştirilen Just Cause 3 oyunu bu yılda yine beklenen gelişmeleri gösteriyor. Oyun yapım ekibinden gelen müjdeli haber ile oyuncularda gözlerini bu tarafa çevirmiş durumda.

Just Cause 3 oyununa sahip olanlar bu oyunda bir multiplayer özelliğinin olmadığını çok iyi biliyorlar. Oyun ekibi Just Cause 2 için her ne kadar multiplayer özelliği üzerinden çalışmalarını yapmış olsa da serinin üçüncü oyunu içinse böyle bir düşünce olmadı. Just Cause 3 gibi açık dünya bir oyunda bu özelliğin olmaması hissedilen en büyük eksiklerden bir tanesiydi.

Özellikle bu tarz oyunlarda çevrimiçi süreyi bu tarz özelliklerin çok fazla etkiliyor olması nedeniyle oyun ekibi de çalışmalarına hız vererek oyunculara beklenen müjdeyi verdi. Just Cause 2 için 1000 kişilik bir mod geliştirmesi yapmış olan ekibin Just Cause 3 içinse bundan daha geniş bir multiplayer geliştirmesi yapması bekleniyor. Multiplayer mod için şuanda yapılmış çok fazla açıklama bulunmuyor. Ancak yakın zamanda tüm detayların yavaş yavaş ortaya çıkması bekleniyor. Oyun ekibinin oyuncular ile paylaştığı multiplayer modu ise şu şekilde:

Bir önceki yazımız olan Activision, eSpor Arenasına Katıldı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir