Overwatch Sistem Gereksinimleri

Overwatch piyasaya çıktığı tarihten bu yana deli gibi oynanmaya başladı. Anında e-spor mücadelelerine sahne olan yapım Twitch’de çok kısa sürede en çok izlenen oyunlar arasında yerini aldı. Malum Blizzard ne oyun yapsa görmemiş gibi yumuluyoruz. Overwatch ile aynı duyguyu bir kez daha yaşamış olduk. Blizzard oyuna yeni karakter eklemekte de fazla gecikmedi ve Mısırlı ödül avcısı Ana Amari’yi bizlere sundu.

Dişi ödül avcımız bir keskin nişancı. Ancak kendisinin rolü destek sınıfına giriyor. Ana Amari, Biotic Rifle yeteneği ile keskin nişancı tüfeğini kullanarak dostlarının sağlığını yenileyebiliyor. Ancak düşmanlarına isabet ettirdiğinde ise bu yetenek hasar veriyor. Bir diğer yeteneği olan Sleep Dart ise düşmanlarını uyutan bir ok atmasını sağlıyor.

Belli bir süre yerde hareketsiz kalan düşmanlar saldırıya açık olsa da, ilk saldırıda düşmanlar uyandıkları için Sleep Dart daha çok kaçmalarını engellemek veya dostları kaçırmak için gerekli bir yetenek kıvamında. Biotic Grenade ise dostlarına yine sağlık yenilemesi sağlarken düşmanlarına ise hem hasar veriyor hem de kısa bir süre sağlıklarının yenilenmesini önlüyor.

Ana’nın dostlarını ölüm makinesi haline getiren son yeteneği Nano Boost ise takım üyelerinden birine sağladığı güç ile daha az hasar almasını, daha fazla hasar vermesini ve daha hızlı hareket etmesini sağlıyor. Anlaşılan o ki Ana oldukça sevilen bir destek karakteri olacak.

Overwatch minimum sistem gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 10 64 Bit İşletim Sistemi
İşlemci: İntel Core i3 ya da AMD Phenom X3 865 işlemci
Grafik Kartı: nVidia GTX 460 / ATI Radeon HD 4850 / Intel HD Graphics 4400 Ekran kartı (minimum 768 MB VRAM)
Bellek: 4GB RAM
HDD: 5 GB Sabit Disk Alanı

Overwatch önerilen sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 10 64 Bit İşletim Sistemi
İşlemci: Intel Core i5 ya da AMD Phenom II X3, 2.8 GHz İşlemci
Grafik Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 / ATI Radeon HD 7950 Ekran Kartı (2GB VRAM)
Bellek: 6 GB RAM
HDD: 5 GB Sabit Disk Alanı

Overwatch Nasıl Oynanır

Bir önceki yazımız olan Agar.io Chrome Eklentisi 2017 Güncel başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir