Oyun Haberleri İçin Yeni Adres: Turkgame!

Turkgame, yakın zamanda yayın hayatına başlayarak haznesine birçok editör ve özgün oyun incelemeleri kazandıran bir site olmakla birlikte oyuncuları ilgilendiren tüm konular üzerinde özellikle durmaktadır.

Örneğin; Eski ve kalıplaşmış oyunlar dışında, son zamanlarda çıkan hatta indirime girmiş oyunlarla ilgili incelemelerin yayınlandığı sitede, bu oyunlarla ilgili en son oyun haberlerini de okumanız mümkün.

Bunun yanı sıra oyunlar sırasında yaşanan hatalar, sorunlar ve bunların çözüm yollarıda oyun hataları ve çözümleri kategorisinde detaylı bir biçimde paylaşılmaktadır. Yeni başladığınız bir oyunda kolay ve hızlı olarak gelişiminizi sağlayabileceğiniz, geçemediğiniz bölümleri geçebileceğiniz bilgilerin derlenerek özenle hazırlandığı oyun rehberleri bölümü de özellikle ilgi çeken kısımlardan biridir.

Kısa bir süre içerisinde bünyesine yüzlerce özgün içerik sığdırmış olan Turkgame tam bir oyuncu dostu platform olarak karşımıza çıkıyor. Tüm bunların yanında her oyuncunun ilgisini çeken teknoloji ile ilgili haberleri ve yenilikleri de takipçileri ile paylaşmaktan hiç çekinmemektedir.

Kısa sürede aktif bir takipçi kitlesi kazanan ve günden güne büyüyen Turkgame.com mutlaka takip edilmesi gerek siteler arasında yerini almış gözüküyor.

Bir önceki yazımız olan Yapımcılarının Dahi Bitiremediği Mayın Tarlası başlıklı makalemizde Mayın Tarlası Oyna hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir