Wolfteam Bedava Çarlar – 2015 Denendi

Piyasada wolfteam bedava çarlar bulmak oldukça zorlaştı ki anlatamam. Ancak öncelikle biraz wolfteam gelişimine değinelim. Online destekli FPS oyunları içinde kendine has konumuyla dikkat çeken Wolfteam, meraklı takipçi sayısını sürekli artırmaktadır. Counter Strike benzeri gibi görünse de aslında oyun kendi içinde oldukça farklı bir yapıya sahip: Kurt ve insan mücadelesi bu farklılığın en keskin örneği. Wolfteam’de oynamak için öncelikle üyelik almanız gerekir. Üyelik aşamaları, bilindiği üzere form doldurma esasında gerçekleşiyor. Oyun içindeki başarınıza göre rütbe atlıyorsunuz ve çeşitli ürünlerle güçlenerek ilerliyorsunuz. Buraya kadar her şey normal; ancak işler bu noktadan sonra biraz değişiyor.

Wolfteam’de açılan hesaplara kısaca ‘çar’ veya ‘char’ denilmektedir. Çarların içinde karakterler, silahlar ve çeşitli kostümler bulunur. Tabi ki bahsi geçen envanterleri oyun içinde para ile alabilmeniz mümkün. Ancak fiyatlar pahalıya kaçtığı zaman wolfteam bedava çarlar devreye giriyor. Başka birinin hesabı alındıktan sonra, o hesabın içinde artık ne varsa, siz kullanmaya başlıyorsunuz.

Wolfteam Bedava Çarlar Niçin Gereklidir?

Oyunda temel prensip gelişmektir. Ne kadar çok gelişirseniz o kadar güçlü bir oyuncuya dönüşürsünüz. Oyun içinde ücret ödenerek karakter geliştirme mantığı olduğu için, çoğu durumlarda adaletsizlikle karşılaşılmaktadır. Wolfteam bedava çarlar bu durumu bitirmek için önemli bir atılımdır; çünkü siz para verip gelişmediğiniz sürece rakipteki güçlü oyuncuları yenmeniz çok zordur.

Edindiğiniz Wolfteam bedava çarlar sayesinde özel karakterleri rahatlıkla oynayabilirsiniz ve sizi çıldırtan bu adaletsizlikten kurtulmuş olursunuz.

Oyun içinde iki taraf da aynı donanımlara sahip değilse, güçsüz olan taraf çabuk sıkılmaktadır. Özellikle zevk almak için oynanan Wolfteam, bu tür eşitsizlik ortamında sıkıcı bir platforma dönüşmektedir. Bu durumun en iyi çözümü ise edindiğiniz çarları kullanarak ayrıcalıklı bir ortamda, kendinize de bir ayrıcalık tanımanızla mümkün olacaktır. Size şimdi de denenip, giriş sağlanabilen bazı wolfteam bedava çar id ve şifrelerini verelim. Bu çarların şifresi değişmeyen türden ama yine de değiştirenler mevcut.

İD: donter01
Şifre:sondestan
İD: ibo2750
Şifre:123456
İD: wolfgkhn156
Şifre: cimbomlu
İD: bilal319
Şifre:bilal31
İD: jeff5656
Şifre:123458
İD: burak5665
Şifre:baranbaran72
İD: toyo61
Şifre:sonragelsene
İD: game_over01
Şifre:onturk74

Wolfteam Bedava Çarlar Nereden Bulunur?

Çarlar netice itibariyle Wolfteam hesaplarıdır. Haliyle başka bir kullanıcının hesap bilgileri (ID adı ve şifresi) alınarak çar edinilir. Çarları ele geçirmek için çok farklı yöntemler uygulanmaktadır; bazı ufak programlar (bruceforce) sayesinde şifreleri kırarak çar elde edilmektedir ya da Wolfteam kurulu olan bilgisayarlara (keylogger) yüklenmesi ile oyuna giren herkesin hesap bilgileri ele geçirilir. Oyunu artık bırakan kişiler de wolfteam bedava çarlar temini için önemlidir. Uzun yıllar oyunu oynamış ancak çeşitli nedenlerden dolayı hesabını aktif kullanmayacağını söyleyen kişiler, yeni oyunculara destek amacıyla çarlarını verirler. Bazı durumlarda kullanıcılar kendi aralarında çar satışı da yapabilmektedir. Belli bir seviyeye kadar gelip rütbeler atlayan oyuncular, içinde birçok silah, özel karakter bulunan çarlarını satmaktadır. Bu yol ücretlidir ancak, oyun içindeki fiyatlandırmadan esasen daha ucuzdur. Sıklıkla gözlemlenen çar elde etme yolları bu şekilde listelenebilir. Vikipedi de yine wolfteam konusunda buna değinmiştir.

Wolfteam Bedava Çarlar Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bedava çarlar, sonuçta başkasının geliştirdiği karakterleri içerir. Bildiğiniz gibi daha önce de wolfteam bedava kartal çarlar konusuna değinmiştik.Çarı bir şekilde elde etmiş olabilirsiniz ancak aldıktan sonra şifresini değiştirmeniz gerekir. Eğer aynı ID adı ve şifre, başka bir kişinin eline geçerse çardan faydalanamazsınız. Aradığınız Wolfteam bedava çarlar size bir kişi tarafından armağan edilebilir; Türk ve yabancı kullanıcılar çoğu zaman ücretsiz olarak bu işlemi gerçekleştirir. Aldığınız çarın güvenliğini sağladıktan sonra karakterleri daha da güçlendirmeniz için çalışmalara devam etmeniz gerekir. Bulduğunuz çarlarda tüm özel karakterler ya da silahlar açık olmayacaktır; haliyle size bir altyapı oluşturacaktır, ancak oyunun asıl kuralı olan kazanmak her zaman geçerliliğini sürdürecektir. Altyapınız sağlam olduğuna göre artık adil bir savaşa hazırsınız demektir.

Bir önceki yazımız olan Wolfteam Bedava Kartal Çarlar - 2015 Güncel başlıklı makalemizde wolfteam kartal çar ve wolfteam kartal çarlar şifresi değişmeyen hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar(6)
  1. mert cankus 12 Ağustos 2016
    • HaktanTR 6 Eylül 2016
    • adsad 1 Ocak 2017
  2. alimerdan 4 Aralık 2016
    • deliii 26 Aralık 2016
  3. JOYGAME 12 Mart 2017

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir